Ebeler Haftası

 

 

 

 

      

Çorum Devlet Hastanesi Başhekimi Musa Zorlu’nun açılış konuşmasıyla başlayan programda Devlet Hastanesi doğum servisi ebelerinden Hatice Sezer Çatalpelit, “Ebeliğin dünü, bugünü” konulu bir sunum yaptı, yine aynı serviste ebe olarak görev yapan Mehtap Bilici Uçar, “Dünyada ve ülkemizde ebeliğin durumu” konusunda bir konuşma yaptı.

       Konuşmaların ardından  Çorum Devlet Hastanesi Doğum Servisinde ebe olarak görev yapan  Mahire ÇAL’a ebelik mesleğinde göstermiş olduğu özveri ve örnek davranışından dolayı plaket ve teşekkür belgesi,  Cennet BEK, Sevgi KURUDAL, Nuray TOPÇUERYİĞİT Emine ARSLAN  ve Hatice ÇATALPELİT ’e ise  teşekkür belgeleri verildi.

       Program, Tiyatro 19 oyuncularından Yasemin Yanar Karameşe, Gözde Yanar, Gizem Yanar, Kemal Börekçi ve İcabet Boruç’un “Kamu Spotu: Doğum”adlı skeci sahnelemesi ile sona erdi.

        Çorum Devlet Hastanesi, Toplum Ruh Sağlığı Merkezi tarafından  düzenlenen kermesin açılış kurdelesi; Sayın Valimiz Nurullah ÇAKIR tarafından kesildi.

        Canlı müzik eşliğinde Toplum ve Ruh Sağlığı Hastaları tarafından sergilenen  el emeği göz nuru eserler gezilerek, sanatın insan psikolojisi üzerindeki etkileri tartışıldı.

 

Facebook

Twitter

YouTube

 

ip-numaram.com IP adresiniz

Mostly Cloudy

4°C

Çorum

Mostly Cloudy

Nem: 89%

Rüzgâr: 4.83 km/h

Ziyaretçi Bilgileri

Bugün7310
Toplam3200003